SKIN SAFE pakub kosmeetikatoodete arendamist alates ideefaasist või juba olemasoleva tooteretsepti lõpuni arendamist stabiilseks tooteks.

UUE TOOTE ARENDUS

Tootearendus alates ideefaasist. Edu võti on tihe koostöö tellijaga, oluline on mõista brändi identiteeti, toote sihtgruppi, väiteid, mida soovite toote turundamisel kasutada, kindlaid koostisosi ja ka soovitud hinnavahemikku, kuhu toote omahind ja tooraine minimaalsed ostukogused jääda võiksid. Hinnas sisaldub ka toote hinnakalkulatsioon ja tooraine tarnijate info.

Lisaks on võimalik tellida juurde ka toote füüsikalis-keemilise ja mikrobioloogilise stabiilsuse testid, et tõendada toote eelduslik soovitud stabiilsus ja eluiga. 

OLEMASOLEVA TOOTE VÕI POOLIKU RETSEPTI EDASIARENDUS:
Lisaks toote nullist arendamisele pakun abi teie enda olemasoleva või arendusjärgus retsepti viimistlemisel pikaaegselt stabiilseks ja ohutuks kosmeetikatooteks. Näiteks emulsioonide (piimad, kreemid, losioonid, kehavõid) stabiilsuse saavutamisel on tihtipeale abi õigete emulgaatorite või reoloogia modifitseerijate ehk paksendajate valikust. Mikrobioloogilise stabiilsuse saavutamiseks valime retseptist ja brändi identiteedist lähtuvalt efektiivse säilitusaine.

Võta julgelt ühendust, kui soovid nõu ja konsulteerimist oma ideede osas!